Bize Ulaşın: +90 324 451 31 00

Kalite Politikamız

HABBEM A.Ş.
 Firmamız, müşteri memnuniyetini birinci planda tutmakta olup, gelişmiş modern makine parkıyla müşterilerimizin her türlü talebini zamanında ve kusursuz karşılamayı kendisine ilke edinmiştir. Hedefimiz, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılayabilmek, sektörde ilk sıralarda yer alabilmektir.
 
 

KALİTE ÇEVRE GIDA POLİTİKAMIZ

  • Toplam kalite yönetim anlayışına ulaşabilmek için firmamızın amacı Kalite Yönetim ve Çevre Yönetim Sistemi gereklerini yerine getirmek ve sürekli iyileştirmeler yapmaktır. HABBEM GIDA A.Ş. firması ve çalışanları, içinde bulunduğumuz doğanın sadece bizlere ait olmadığının bilinci ile bizden sonraki nesillere temiz ve yaşanabilir bir doğa bırakmayı hedefler ve bunun için yoğun bir çaba sarf eder.

 

  • GGYS, gıda üretim ve sunumunda sürekli gelişen teknolojiden faydalanarak sürekli daha sağlıklı ürünler üretmek için sürekliliği mümkün kılan gıda güvenliği hedefleri koymakta, bu hedefleri sürekli gözden geçirmekte ve yenilemektedir.

 

  • ISO 22000:2018 GGYS çerçevesinde gıda üretim ve sunumunda operasyonel ön gereksinim koşulları, gıdada kritik noktaların kontrollerinde süreklilik sağlanması amacıyla daima amaçladığı hedef ve bu hedeflere uygun yöntemlerini düzenli olarak gözden geçirmekte ve sürekli iyileştirmektedir.

 

  • Firmamızda başta tüm dünyada ve ülkemizde geçerli yasal gıda güvenliği mevzuatlarına uygun olmak üzere, müşteri şartlarını benimseyen ve gıda güvenliği şartlarını karşılamak üzere tüm çalışmalar yapılmıştır ve sürekli gözden geçirilerek yenilenmektedir.